کدام روش اتو مو برای شما مناسب است؟

تکنیک های صاف کردن مو 101
وقتی صحبت از مدل بهترین اتو مو موهای محبوب زنانه می شود ، موهای صاف و ابریشمی اغلب کیک را می گیرند. زنان در تلاش برای دستیابی به یک مورب براق و صاف ، بسته های پول نقد و ساعتهای بی شماری را صرف می کنند. به نظر می رسد مدیریت آن بسیار آسان است ، و می تواند یک سر ساده ساده را زیبا کند. با این حال ، همه افراد به اندازه کافی خوش شانس نیستند که دارای موهای صاف و موهای زائد هستند. برای کسانی که چندان خوش شانس نبودند ، شما باید راههای جایگزینی برای یافتن ظاهر مورد نظر خود پیدا کنید.

با وجود انواع و روشهای بهتیرن اتو مو مختلف صاف کردن ، چگونه می دانید کدام یک برای موهای شما بهترین است؟ اگر سبکی دارید که به طور ضمنی به آن اعتماد دارید ، می توانید به آنها اجازه دهید کمی آزمایش کنند و دریابند که چه چیزی برای شما مفید است ، یا می توانید در مورد اصول اولیه تکنیک های صاف کردن مو مطالعه کنید و یاد بگیرید. کلاس در حال حاضر در جلسه است.

صاف کردن مو
ضربه بیرون برزیل
Blowout Brazilian روندی است که در کشور آمریکای جنوبی برزیل بهترین اتو مو سرچشمه گرفته است. این درمان شامل ترکیباتی است که بومی کشور هستند مانند توت آکای ، کامو کامو و دانه آناتو. این روش درمانی کراتین مایع ، تمام رشته های موی فرد را تا انتها به کوتیکول می پوشاند. این نوع نوعی زره ​​پوش را بر روی رشته مو شما تشکیل می دهد و آن را از آسیب های خارجی درز می کند.

از این تکنیک می توان برای ایجاد موهایی با فر استفاده کرد که از ریزش کمتری برخوردار هستند یا می توانند به عنوان روشی صاف کننده بهترین اتو مو استفاده شوند. پس از اعمال درمان مایع کراتین ، سبک شما موهای شما را صاف می کند تا گرمایش را تنظیم کند. اگر می خواهید موهای خود را صاف کنید ، قوی ترین نیاز به عبور اضافی با آهن صاف دارد ، بنابراین مهم است که در مورد نتیجه نهایی مورد نظر خود صحبت کنید. کل مراحل از ابتدا تا انتها حدود یک ساعت و نیم طول خواهد کشید ، اما اگر موهای خیلی طولانی یا ضخیمی دارید ، دو ساعت طول می کشد.

این روش با سه یا چهار شامپو شروع می شود زیرا متخصص مو باید مطمئن شود که موهای شما کاملاً عاری از محصولات است. با کار در بخش ها ، کراتین مایع از پوست سر تا نوک اعمال می شود. موهای شما خشک و دمیده خواهد شد و بعد از اتمام آن 450 درجه صاف می شود. هنگامی که همه چیز خشک و صاف باشد ، درمان کراتین شسته می شود و موهای شما عمیق می شوند. سپس سبک به سمت خشک کردن و یک ظاهر طراحی حرکت می کند.

صاف کردن مو
در حالی که فرمول کراتین مایع Blowout برزیل حاوی مواد شیمیایی تولید فرمالدئید است ، که می تواند برخی از افراد را ترساند ، این یک سطح بسیار شبیه به آنچه در لاک ناخن شماست ، می باشد. این مقدار کم است ، و به طور کلی تصور نمی شود این توسط سبک شناسان خطرناک باشد. بزرگترین خطر مرتبط با این روش صاف کردن ، ریزش مو از اتوی مسطح است. اگر موهای شما به زیبایی یک ظاهر طراحی شده توجه نمی کند ، باید به متخصصان مو خود اطلاع دهید تا او بتواند از بروز هرگونه آسیب زای جلوگیری کند.

Blowout برزیل شما ثابت نیست ، اما حدود سه یا چهار ماه طول خواهد کشید. شما متوجه خواهید شد که موها ابتدا در خط موهای شما ظاهر می شوند. اگر تصمیم نگرفتید که درمانی دیگری دریافت کند ، این باعث می شود که یک ضربه مشخص برزیلی انتخاب خوبی برای افرادی باشد که فقط چند ماه موهای خود را امتحان کنند ، متوجه نخواهید شد.

نکته خوب دیگر در مورد این روش درمانی این است که تقریباً در هر نوع مو نتیجه خوبی می گیرد. در حقیقت ، حتی می توان آن را روی کسی انجام داد که موهای خیلی ریز یا موهای خود را که قبلاً با رنگ درمان شده است ، انجام داد. بسیاری از خانمها وقتی که رطوبت زیاد است و باعث خراب شدن سرشان می شوند ، تابستان را منفجر می کنند.

بعد از اینکه ضربه برزیلی خود را به دست آوردید ، می توانید تمام فعالیت های عادی خود از جمله یوگا داغ را از سر بگیرید بدون اینکه نگرانی در مورد خراب کردن قفل های مناسب خود داشته باشید. اگرچه ، اگر می خواهید آن را تا حد ممکن دوام آورد ، به یک شامپوی عاری از سولفات بروید که حاوی هیچ کلر نیست.

مرتبط: راهنمای نهایی برای رفع مشکلات مو در تابستان


درمان کراتین
در حالی که یک ضربه برزیلی از نظر فنی نوعی از درمان کراتین است ، اما با یک روش درمانی سنتی کراتین متفاوت است. درمان کراتین برای بریدن موهای زائد و مدیریت موهای نامرتب مناسب است. برای مویی که خیلی خوب است یا از قبل صاف نیست گزینه مناسبی نیست زیرا معمولاً موهای با حجم کمتری می گذارد. این باعث می شود موهای ریز خیلی صاف به نظر برسند.

درمان سنتی کراتین تقریباً 3 ساعت طول می کشد. این کار با چندین شستشو شروع می شود تا آن را از هر محصول پاک کنید. شستشوی نهایی با شامپو روشن کننده انجام می شود. بعد از خشک کردن حوله ، استایل مو مو را خشک می کند تا قبل از اینکه کاملاً خشک شود قبل از اینکه آن را با محلول کراتین پوشش دهید. با کار در بخش های کوچک ، محصول به طور مساوی روی کل رشته های مو اعمال می شود. سپس یک درپوش روی موهای شما قرار می گیرد و شما باید 20 دقیقه تا نیم ساعت صبر کنید تا این روش درمانی به رشته های شما نفوذ کند.

صاف کردن مو
سپس سبک شما موهای شما را خراشیده و آهن آن را با 450 درجه صاف می کند. بعد از گذشت سه روز نمی توانید موهای خود را بشویید. این بزرگترین تفاوت بین برزیلی ها است
Lian Blowout و درمان سنتی کراتین. با درمان کراتین نمی توانید به مدت سه روز موهای خود را لمس کنید ، در غیر این صورت باعث خم شدن می شود. این بدان معنی است که آن را در پشت گوش تکان نخوردید ، هیچ اسکله ای و کلیپ نکشید.

درمان سنتی کراتین همچنین شامل مواد شیمیایی است که هنگام قرار گرفتن در معرض گرما ، فرمالدئید آزاد می کنند. سبک شناسان پیشنهاد می کنند که اقدامات درمانی شما در یک سالن با تهویه مناسب انجام شود و درمان های شما را به سه بار در سال محدود کنید.

نتایج می تواند از فوق العاده مستقیم تا کمی موج دار متفاوت باشد. این واقعاً به بافت مو و سفت شدن موهای شما بستگی دارد. همچنین برخی افراد متوجه می شوند که این روش های درمانی به خودی خود باعث می شود موهایشان به طور کلی فرفری نباشد.

http://prbookmarkingwebsites.com/story5395410/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://socialmediainuk.com/story5864719/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://bookmark-dofollow.com/story7293497/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://mediajx.com/story8335740/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://bookmark-template.com/story7288227/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://dirstop.com/story6132529/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://opensocialfactory.com/story4977018/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://ztndz.com/story7636809/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://socialrus.com/story5473138/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://gorillasocialwork.com/story6114957/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://socialmediastore.net/story5957316/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://bookmarkport.com/story5980643/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://socialnetworkadsinfo.com/story6017533/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://bookmarkbirth.com/story5823759/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://bookmarkloves.com/story6033454/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://bookmarkstumble.com/story1440851/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://bookmarkstime.com/story7012321/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://getsocialpr.com/story6060724/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://gatherbookmarks.com/story7111609/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://bookmarkrange.com/story7875958/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://bookmarkextent.com/story7999719/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://bookmarkswing.com/story7992339/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید

http://bookmarksknot.com/story8021288/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://bookmarkja.com/story8006195/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://altbookmark.com/story8015590/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://trackbookmark.com/story7811865/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://letusbookmark.com/story7852995/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://bookmarkshq.com/story7864709/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://hindibookmark.com/story7890976/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://nybookmark.com/story7130216/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
http://bookmarketmaven.com/story7111479/اگر-می-خواهید-هنگام-اتو-مو-موهای-تمیزی-داشته-باشید-حتما-نکات-زیر-را-رعایت-کنید
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *