سوال های متداولی که در مورد ساعت مچی دیجیتال پرسیده می شود - به همراه جواب

سؤالات کلی ساعت
هنر ساعت سازی را چه می نامید؟

هنر ساعت سازی را طالع بینی می نامندقسمتهای اصلی یک ساعت چیست؟

یک ساعت مچی ساخته شده است:

یک کالیبر / حرکتی (می تواند در داخل خانه ، کارخانه ساخته شده یا پراکنده باشد)

یک مورد برای نگه داشتن حرکت (می تواند از فولاد ، طلا ، پلاتین ، تیتانیوم ، برنز ، چوب و غیره باشد)

جلو مورد (می تواند کریستال یاقوت کبود یا آکریلیک یا شیشه معدنی باشد) و یک مورد با پشت (همچنین می تواند هر یک از فلزهای ذکر شده یا جامد باشد ، بنابراین مشاهده نمی شود)

شماره گیری یا صورت برای نمایش زمان (و سایر عوارض)

باند (NB بیت هایی که برای تهیه باند از پرونده خارج می شوند "lugs" نامیده می شوند)حرکت ساعت یا کالیبر چیست؟

حرکتی (یا کالیبر) در مکانیزم داخل کیف ساعت است که میزان گذر زمان (و احتمالاً سایر اطلاعات از جمله تاریخ ، ماه و روز) را اندازه گیری می کند. حرکت ممکن است کاملاً مکانیکی باشد (با قطعات متحرک) ، کاملاً الکترونیکی (بالقوه بدون قطعات متحرک) ، یا ترکیبی از این دو.انواع مختلف حرکات (به طور سنتی) چیست؟

حرکات کوارتز یا الکترونیکی (یا ماژول های شناخته شده آنها) تعداد کمی از حرکت در آن ندارند ، زیرا از اثر پیزوالکتریک در یک بلور کوارتز ریز استفاده می کنند تا یک پایگاه زمانی پایدار برای یک حرکت عمدتاً الکترونیکی فراهم کنند. بلور یک نوسان ساز کوارتز را تشکیل می دهد که در یک فرکانس خاص و بسیار پایدار طنین انداز می شود ، که می تواند برای سرعت بخشیدن به یک مکانیزم زمان سنجی دقیق مورد استفاده قرار گیرد. به همین دلیل اغلب ساعتهای الکترونیکی ساعتهای کوارتزی نامیده می شوند.
حرکات مکانیکی ، همانطور که از نام آن پیداست ، از قطعات مکانیکی متنوعی در مکانیسم فرار برای کنترل و محدود کردن قسمتهای سوزاندن و سیم پیچ چشمه استفاده می کند. حرکات مکانیکی همچنین از یک چرخ تعادل به همراه چشمه تعادل (که به عنوان مو نیز شناخته می شود) استفاده می کنند تا حرکت سیستم دنده ساعت را کنترل کنید. مشابه در عملکرد به آونگ یک ساعته آونگ. در اصل 2 نوع اصلی از حرکت مکانیکی وجود دارد:


- کتابچه راهنمای کاربر: حرکات ساعت مکانیکی سنتی از چشمه مارپیچی به عنوان منبع تغذیه به عنوان منبع تغذیه استفاده می کنند. در ساعتهای دستی ، بهار باید با چرخاندن تاج ساعت ، به طور دوره ای (معمولاً روزانه) توسط پوشنده بچرخد ، از این رو اصطلاح دست زخم یا حرکت دستی است.- اتوماتیک: یک ساعت اتوماتیک سوزاننده یا اتوماتیک ساعت است که با حرکت طبیعی بدن بدن پوشنده ، جریان اصلی یک حرکت مکانیکی را به عقب برگرداند. حرکت عقب و عقب زوج های روتور سیم پیچ به سمت یك دسته ی چرخ دار می شوند تا بطور خودکار جریان اصلی برق را باد دهند. ساعتهای خود سیم پیچ نیز می توانند به صورت دستی زخم شوند تا در صورت عدم استفاده یا عدم تحرک در حرکات مچ دست کاربر ، برای حفظ منبع تغذیه ناکافی باشند ، اما این توصیه نمی شود زیرا باعث قرار دادن بیش از حد قسمت های داخلی می شود. بهترین کار اینست که حرکات موجود در ساعت خود و توصیه های سازنده را بررسی کنید.انواع مختلف نمایشگرها چیست؟

این نمایشگر همان چیزی است که ما به عنوان چهره ساعت و 2 دسته اصلی فکر می کنیم.

آنالوگ: اعداد و دست های متحرک

دیجیتال: نمایشگر کریستالیعارضه چیست؟

یک عارضه به ویژگی دیگری از حرکت ساعت فراتر از توابع زمان گفتن استاندارد یعنی ساعت ها ، دقیقه ها اشاره دارد.

نمونه هایی از این عوارض عبارتند از: روز / تاریخ ، تقویم های ثابت ، نمایش فاز ماه ، هشدارها ، مکانیسم های تکرار شونده ، نشانگر ذخیره انرژی ، اعتصابات چهارم و همچنین توابع توقف / شروع.چرا حرکات درون خانه اینقدر آرزو می شود؟

امروزه تعداد بسیار کمی از تولید کنندگان ساعت می توانند واقعاً خود را تولید کننده واقعی بنامند زیرا آنها حرکات کامل خود را در خانه ایجاد نمی کنند بلکه از جنبش های سوئیسی با کیفیت بالا از شرکت هایی مانند ETA / Sellita / Valjoux / AS استفاده می کنند یا حرکات موجود را به نوعی تطبیق می دهند (اقتباس از جنبش موجود "فرار" خوانده می شود.توجه به این نکته مهم است که استفاده از حرکات درجه یک سوئیسی به هیچ وجه از ارزش ، قابلیت اطمینان یا قابلیت عملکرد یک ساعت کاری کم نمی کند زیرا این تولید کنندگان جنبش سوئیسی نسل ها تجربه و دانش محصول را برای حمایت از حرکات خود دارند. آنها همچنین طیف وسیعی از حرکات را به سطوح مختلف و عوارض مختلفی برای استفاده در ساعتهای دستی ساده تا ساعتهای پرمحتوا و عوارض تولید می کنند.با این حال ، به دلیل سرمایه گذاری عظیم و مهارت های تخصصی مورد نیاز برای توسعه و تولید حرکات داخلی ، شرکت های معدودی از انجام این کار خودداری می کنند و وقتی این کار را انجام می دهند ، عموماً یک چیز وحشتناک و چشمگیر است. به همین دلیل ، حرکات درون خانه تمایل به پرهزینه تر و جمع آوری بیشتری دارند.سؤالاتی درباره شرایط خاص ساعت
تفاوت بین کرونوگرافی و کرومومتر چیست؟

اصطلاح کرونوگراف و کرومومتر اغلب اشتباه گرفته می شوند اما در واقع به ویژگی های بسیار متفاوت یک ساعت اشاره دارند.

جدول زمانی یک ساعت (یا ساز دیگری) است که دارای دو سیستم زمانی مستقل است:

یکی زمان روز را نشان می دهد
اندازه گیری دیگر فواصل زمانی کوتاه (یعنی یک عملکرد ساعت توقف) که اندازه گیری دقیق یا مدت زمان یک رویداد را امکان پذیر می کند.
Chronographs می توانند در طراحی و کارکرد با خیابان تفاوت زیادی داشته باشند
پیشخوان های شروع کار مربوط به ثانیه ، دقیقه و حتی ساعت از این رو مینی شماره گیری در چهره ساعت.

اصطلاح chronometer ، برای ساعتهای ساخته شده سوئیسی ، فقط می تواند به ساعتی اختصاص یابد كه معیارهای دقیقی را برآورده كند و لیستی از استانداردهای بسیار بالا تعیین شده توسط Controle Officiel Suisse des Chronometres (COSC) را ملاقات كند. علاوه بر این ، یک سنج سنج باید قادر به نمایش دائمی ثانیه ها باشد. واضح است که یک ساعت مچی و یک ساعت مچی که به عنوان یک سنجنده سنجیده شده باشد ، دو چیز متفاوت هستند. با این حال ، یک کرونوگراف همچنین می تواند یک سنجنده باشد اگر توسط COSC تأیید شده باشد.

یک سنج سنج سوئیسی (دارای گواهینامه) یک ساعت مچی با بالاترین کیفیت است. برای دستیابی به این گواهینامه ، یک ساعت سنج باید در شرایط نامساعد دما و موقعیتهای مختلف (عمودی ، افقی ، جانبی) یک سری آزمایشات دقیق را پشت سر بگذارد و مشخص شود که در محدوده دقت و زمان بندی خاصی قرار دارد. برای اینکه حرکات ساعت به وضعیت chronometer COSC داده شود ، آنها نباید بیش از 4 ثانیه از دست دهند یا بیش از 6 ثانیه در روز بدست آورند. COSC توجه ویژه ای به این نکته دارد که آزمایش آنها شبیه سازی نمی کند که حرکت ساعت در هنگام قرار گرفتن در مچ دست چگونه انجام می شود ، زیرا چنین تست های COSC هنگام خارج از حالت ساعت ، با حرکت ساعت انجام می شود.

فقط حدود 3٪ از کل تولید ساعت سوئیسی دارای گواهینامه COSC است. دلیل این امر این است که بسیاری از تولید کنندگان یا حرکات خود را به آزمایش COSC ارسال نمی کنند (زیرا گران است) و یا آزمایش خود را با استانداردهای برتر انجام می دهند (استاندارد Glashuette آلمان از COSC بالاتر است). به عنوان مثال ، Sinn ، Lehmann ، Moritz-Grossmann ، Hentschel، Dornblueth & Sohn، Habring2 و Armin Strom تست های خود را به صورت داخلی در ساعتهای تمام شده انجام می دهند (یعنی حرکت تماشا در پرونده خود). در این موارد ، در بعضی موارد ، معیارها به همان اندازه بالا هستند که اگر بالاتر نباشند.Tourbillon چیست؟

Tourbillon ، یک قسمت اختیاری برای حرکات مکانیکی ، یک قاب دوار برای فرار است که برای خنثی کردن یا کاهش اثرات سوگیری گرانشی به زمان سنج استفاده می شود. به دلیل پیچیدگی در طراحی یک Tourbillon ، آنها بسیار گران هستند و فقط در ساعتهای "پرستیژ" یافت می شوند.تکرار کننده چیست؟

تکرارکننده یک عارضه در یک ساعت مکانیکی است که با فعال کردن یک فشار دهنده یا یک سرسره ، زمان را بر حسب تقاضا مرتکب می شود. انواع مختلف تکرار شونده اجازه می دهد تا زمان شنیدن تا درجات مختلف دقت ، از تکرار کننده های سه ماهه ساده که یک لحظه برای تعداد ساعت ها و لحن های بعدی برای هر ساعت چهار ساعت ، تا تکرار کننده های دقیقه ای که اعتصاب زمان به دقیقه دقیق است ، شنیده می شود. با استفاده از انواع مختلف تن برای ساعت ها ، ساعت ها و دقیقه ها.این نوع ساعتها در زمینه ساعتهای قابل توجه دارای میراث طولانی هستند و یکی از پیچیده ترین و دشوارترین عارضه ها برای دستیابی به آن محسوب می شوند. آنها قبل از استفاده گسترده از برق ، منوط به تعیین زمان در تاریکی می شدند (و همچنین توسط افراد کم بینا نیز مورد استفاده قرار می گرفتند). اکنون روزها می توانیم یک چراغ را برای بررسی شماره گیری ساعت بچرخانیم ، یا آن را برای ما روشن می کند ، اما جذابیت و مهارت فنی لازم برای دستیابی به یک ساعت تکراری هنوز هم مجذوب ما شده و ما را به چالش می کشد.مسخره چیست؟

Ennobling به هنر دستی تقویت یک حرکت از طریق برخی از تکنیک های بسیار ماهر اشاره دارد:

- اسکلت (قطع کردن قسمتهای غیر ضروری یک حرکت برای ایجاد یک طرح یا انگیزه خاص)

حکاکی (حکاکی طرح های خاص روی سطح حرکت ، به عنوان مثال قابل مشاهده در روتورهای ساعتهای مکانیکی اتوماتیک)

- guilloching (حکاکی تزئینی تکنیکی سنتی که در آن یک الگوی یا طرح بسیار دقیق ، پیچیده ، تکراری در یک سطح حکاکی شده است)تاج چیست؟

تاج (همچنین به آن ساقه یا پین گفته می شود) دکمه ای در قسمت بیرونی کیف ساعت است که برای تنظیم زمان و تاریخ استفاده می شود.در ساعت مكانیكی تاج نیز از جریان اصلی استفاده می كند. در این حالت به آن ساقه بادگیر نیز گفته می شود. پیچ تاج (یا تاج پیچ خورده) برای ساخت ساعت مچی مقاوم در برابر آب استفاده می شود. در واقع این تاج به صورت مورد نظر پیچیده می شود و از این طریق استحکام آب ساعت مچی را افزایش می دهد.سطوح مختلف مقاومت در برابر آب برای پوشیدگی ساعت چیست؟رتبه بندی مقاومت در برابر آب
مقاوم در برابر آب 30 متر یا 50 متر مناسب برای شستن دست ها. 50 متر مناسب برای دوش گرفتن و شنا سبک است. برای شنا یا غواصی مناسب نیست
مقاوم در برابر آب 100 متر
مناسب برای گشت و گذار در تفریحی ، شنا ، شنا ، اسنكلر ، قایقرانی و ورزش های آبی.

برای غواصی مناسب نیست

مقاوم در برابر آب 200 متر


مناسب برای فعالیت های دریایی حرفه ای و ورزش های جدی در سطح آب.

مناسب برای غواصی
100 متر غواص
حداقل استاندارد ISO (ISO 6425) برای غواصی در اعماق که نیازی به گاز هلیوم ندارد.

ساعتهای 100 متر و 150 متری غواص معمولاً ساعتهای قدیمی هستند.

200 متر یا 300 متر غواص


مناسب برای غواصی در اعماق نیازی به گاز هلیوم نیست.


رتبه بندی های معمولی برای ساعتهای غواص معاصر.

کت و شلوار ایمن هلیوم 300+ متر غواص
قادر به غواصی اشباع (محیط غنی شده هلیوم).
ساعتهایی که برای غواصی با گاز مخلوط هلیوم طراحی شده اند دارای مارک های اضافی برای بیان این موضوع هستند.

* توصیه های معیار ، همیشه با راهنمای کارخانه سازنده / دستورالعمل ها را بررسی کنید


سؤالاتی درباره مشکلات عملکرد ساعت
اگر سوال شما در لیست نیست لطفا به ما ایمیل بزنید و ما به شما باز می گردیم و آن را به لیست ما اضافه می کنیم تا دیگران نیز از آن سود ببرند. info@definewatches.com.au

NB: این بخش مبتنی بر اطلاعات و موضوعات کلی است و ممکن است در همه موارد کاربرد نداشته باشد. به یاد داشته باشید ، ساعتها قطعات پیچیده ای از ماشین آلات فنی هستند و برای رسیدن به اصل مسئله می توانید زمان و تحقیق لازم داشته باشید.

FYI متوسط ​​موهای زائد در ساعت مکانیکی بیش از 500 میلیون بار در سال نوسان می کند (به طور منظم).

digikala

چرا موهای زائد چنین بخش مهمی از یک حرکت ساعت مکانیکی را تشکیل می دهد؟

موی سر سبکترین و مهمترین اجزای سازنده ساعت ساز است. روی چرخ تعادل نصب شده و به عنوان قلب ساعت عمل می کند.موی سر چیست؟

موی چشمه ای یک چشمه مارپیچ مسطح است که از 12 تا 15 مارپیچ تشکیل شده و وزن آن در حدود 1mg و ضخامت 0.03 میلی متر است. این یک هدف واحد را ارائه می دهد: هنگامی که سیم پیچ و خنک می شود ، چرخ تعادل را که در اطراف محور خود در حال چرخش است ، سوق می دهد تا انرژی لازم برای حرکت را جمع کند. هر دو به گونه ای ساخته شده اند که این نوسان تا حد امکان به طور منظم انجام می شود تا از ثبات و دقت اطمینان حاصل شود.

با وجود این واقعیت که انرژی جنبشی را به روشی بسیار دقیق و کارآمد به اطلاعات (زمان) تبدیل می کند ، بسیاری از موارد برای جلوگیری از کار درست این مؤلفه (یعنی با فرکانس پایدار) مانع می شوند. قرن ها تلاش علمی سعی کرده اند آن را در برابر همه تأثیرات بیرونی غیرقابل نفوذ جلوه دهند ، اما هنوز هیچ کدام موفق نشده اند. برخی از عواملی که بر عملکرد موها تأثیر می گذارند و مختل می شوند عبارتند از: تداخل میدان مغناطیسی ، تغییرات فشار هوا و تغییرات دما. همه این فاکتورها شکل ، طول و خاصیت چشمه فوق العاده نازک و طولانی را تغییر می دهند که به نوبه خود باعث تغییر فرکانس نوسان آن می شود و بنابراین در زمانبندی دخالت می کند. بنابراین ، به طور خلاصه ، با ساعت خود مهربان باشید و برای شما وفادار خواهد بود.از نظر از دست دادن یا به دست آوردن وقت طبیعی چیست و چه زمانی باید نگرانم؟

در مرحله اول ، یک ساعت مکانیکی جدید ممکن است مدت زمان 1-6 ماه داشته باشد (شبیه به موتور ماشین جدید). در طی این مدت روغنهای حرکتی از بین می روند و با استفاده منظم همه اجزای روغن کاری شده و آزاد می شوند. توجه داشته باشید که عوامل خارجی مانند دما و موقعیت استراحت ممکن است بر دقت یک ساعت کاری تأثیر بگذارد و اختلافاتی بین حرکات وجود داشته باشد ، اما جزئیات را خیلی دقیق نگیرید زیرا حتی در یک سری ساعت می توانید تغییراتی ایجاد کنید - این بخشی از است برخورد با اشیاء مونتاژ شده دستی. به عنوان راهنما ، مدارا پذیرفته شده می تواند در این محدوده ها قرار بگیرد:

ساعتهای مدرن دارای گواهینامه غیر COSC

انتهای پایین +/- 10 ثانیه / روز

معمولی +/- 5 ثانیه / روز

عالی +/- 3 ثانیه / روزساعتهای مدرن دارای گواهینامه COSC

انتهای پایین + 6 / - 4 ثانیه / روزچرا ساعت من متوقف شده است؟

چند سوال جلو شما را راهنمایی می کند ...

آیا ساعت شما از اثر ضربه رها شده یا آسیب دیده است (حتی ممکن است در عین حال جزئی به نظر برسد)؟ ضروری است به عنوان آوار و سایش می تواند در صورت عدم مراقبت باعث حرکات شود
آیا رطوبت در حرکت / زیر شماره گیر وجود دارد؟ اضطراری است زیرا رطوبت حرکات را فاسد می کند حتی اگر غیب نباشد یا به نظر می رسد ناپدید شده باشند. NB: رطوبت به سردترین قسمت ساعت حرکت می کند و این امر می تواند پنهان باشد ، بنابراین سرویس فوری برای جلوگیری از آسیب بیشتر ضروری است.
آیا دلیل خدمات آن است (بسته به مدل ممکن است از هر 3 تا 5 سال متفاوت باشد)؟
اگر کوارتز باشد ، آیا باتری صاف است (به طور معمول دست دوم در 4 بازه دوم پرش می شود که منجر به از بین رفتن آن می شود)؟
اگر این یک ساعت مکانیکی است ، آیا از قدرت کافی برای حفظ آن برخوردار است (آیا زخم شده است)؟
این می تواند یک مسئله مربوط به گارانتی باشد که نیاز به تحقیق / تأیید در مرکز خدمات دارد.
اگر ساعت شما به دلیل هر یک از دلایل فوق کاملاً متوقف شده است ، لطفاً تاج را قفل کرده و آن را جدا کنید تا ساعت را متوقف کنید و سعی کنید حرکت را متوقف کنید ، بنابراین از سایش / آسیب بیشتر جلوگیری کرده و آن را ارزیابی و تعمیر کنید. (خصوصاً در مورد ضربه / خسارت آب مهم است)چرا ساعت من متوقف می شود و شروع و یا نامنظم می شود؟

مربوط به مغناطیس

ساعتهای QUARTZ:

توقف / شروع نامنظم معمولاً به دلیل تداخل مغناطیسی است که هنگام تماس با یک میدان مغناطیسی حرکت را متوقف می کند و هنگامی که آن را دور کرد ، مجدداً راه اندازی شود.

منابع تداخل میدان مغناطیسی در حال افزایش هستند و عبارتند از: بلندگوهای بلند ، تلفنهای همراه ، سیستم های بسته شدن مغناطیسی برای کیف های دستی ، موارد شیشه ای ، کیف پول ، یخچال ، و کمد ، تجهیزات اداری ، دستبندهای ضد روماتیکی ، آهنرباها ، تلفن ثابت ، تلویزیونها ، رایانه ها و رایانه های لوحی ، رایانه های لپ تاپ ، سیستم های صوتی و تصویری ، MP3 ، میکرووا
اجاق های Ve ، سشوار ، تجهیزات سلامتی ، لوازم خانگی ، و کوره های القایی. در نتیجه ، مغناطیسی کردن یک ساعت مچی ناخواسته کاملاً متداول است.نحوه آزمایش: این می تواند با نگه داشتن ساعت خود در یک قطب نما (نه یک قطب نمای دیجیتال یا یک دستگاه هوشمند انجام شود زیرا این امر باعث ایجاد تداخل مغناطیسی می شود) ... به دنبال قطب نمای دستی قدیمی مدرسه باشید. اگر ساعت هنگام سوزن زدن روی قطب نما سوزن را جابجا کند ، این علامت آن است که ساعت شما ممکن است مغناطیس شود و نیاز به تخلیه حرفه ای داشته باشد.

FIX: ممکن است بتوانید زمان را مجدداً تنظیم مجدد کنید و این کافی خواهد بود ، اما اگر این مشکل همچنان ادامه داشته باشد ، باید به صورت حرفه ای تغییر دهید.ساعت مچی:

قطعه های مکانیکی ممکن است وقتی تحت تأثیر مغناطیس شدید قرار بگیرند ، از دست بدهند و یا وقت خود را به دست آورند ، هرچند که به اندازه ساعتهای کوارتز نیست. هنگامی که یک ساعت مکانیکی تحت تأثیر قرار گرفت ، مغناطیس حتی اگر از منبع مغناطیسی دور شود ، در حرکت است. مشکلات دقت ممکن است پس از مدت طولانی ادامه داشته باشد ، بنابراین لازم است demagnetise (تعمیر) ساعت کاری به صورت حرفه ای انجام شود.

نحوه آزمایش: ساعت خود را به یک قطب نما (نه یک قطب نمای دیجیتال یا یک دستگاه هوشمند تبدیل کنید زیرا این امر باعث ایجاد تداخل مغناطیسی می شود) ... به دنبال قطب نمای دستی قدیمی مدرسه باشید. اگر ساعت هنگام سوزن زدن روی قطب نما سوزن را جابجا کنید ، این علامت آن است که ساعت شما مغناطیسی شده و نیاز به تخلیه حرفه ای دارد.

FIX: با فروشنده یا تعمیرکار مجاز خود تماس بگیرید زیرا لازم است ساعت کاری شما به صورت حرفه ای تغییر یابد.چرا ذخیره نیرو نگهداری نمی شود؟

مربوط به حرکت

ذخیره انرژی یک ساعت به نوع حرکت و نحوه پوشیدگی آن بستگی دارد. این یک راهنمای کلی است.

ساعتهای کوارتز / باتری: تا زمانی که باتری تمام شود یا تداخل ایجاد شود ، کار می کند (به قسمت های مغناطیسی در قسمت بالا مراجعه کنید).

نحوه آزمایش: یک ساعت کوارتز با دست دوم نشانگر کاهش توان باتری با پرش در 4 فواصل دوم است. در صورت عدم وجود دست دوم ، حرکت به سادگی متوقف می شود.

FIX ممکن: باتری جدید مورد نیاز است ، توصیه می کنیم در زمان تغییر باتری ، مهر و موم ها مورد آزمایش قرار گیرند تا اطمینان حاصل شود که کیس بسته شده و از حرکت محافظت می شود.ساعت مکانیکی اتوماتیک:

علت احتمالی: ممکن است ساعت را به طور کامل زخم نگذارید یا حرکت کافی برای تأمین انرژی از طریق روتور دریافت کنید. به طور کلی ، 6-8 ساعت در روز از سایش فعال طبیعی ، حرکت کافی را برای تأمین برق شبکه فراهم می کند. کارهای میز یا فعالیتهای مبتنی بر ماشین که بازوی شما در بیشتر مواقع پایدار باشد ، می تواند ناکافی باشد.

نحوه آزمایش: برای کمک به شناسایی مسئله می توانید چند تست مشاهده ساده از جلو انجام دهید.

ساعت را (از مچ دست!) حدود 30 بار باد بگیرید ، سپس آن را کنار بگذارید و ذخیره برق را بررسی کنید. در صورت لزوم تکرار کنید تا الگوی / سابقه ای از روابط عمومی برقرار شود.
وقتی روشی زیاد حرکت می کنید (برای پیاده روی یا همین طور) ساعت را بخرید و دوباره منبع تغذیه را آزمایش کنید. یک بار دیگر این ممکن است برای به دست آوردن یک الگوی از منبع تغذیه نیاز به چند روز انجام شود.
Possible FIX: پس از اتمام نتایج ، ذخیره انرژی در روزهای غیر سایش و فعال را با جدول زمان نگه داشتن در قسمت بالا بررسی کنید. اگر سطوح در خوانش های پذیرفته شده باشد ، می دانید که این مربوط به حرکت است و ممکن است یک بادگیر ساعت را در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل شود که میزان ذخیره انرژی در روزهایی که فعالیت کمتری دارند و یا عدم سایش هستند ، حفظ می شود. اگر سطوح بیش از پارامترها باشد ، این موضوع به تحقیقات بیشتر در مرکز خدمات نیاز دارد.

لطفا فرم خدمات / تعمیر را در اینجا پر کنید و دستورالعمل های بازگشت را دنبال کنید تا اطمینان حاصل شود که کار شما تا حد امکان روان است. NB: لطفاً ساعتهای تعمیر را در جعبه های بزرگ برنگردانید ، زیرا ما در کیف مسافرتی خاص خود را به کشتی باز می گردیمچرا ساعت من به دست می آورد؟

مربوط به TRAUMA

این بستگی به نوع حرکت ، نحوه پوشیدگی آن ، ذخیره انرژی و سایر موارد دارد.

لطفاً یادداشت های بالا را بررسی کنید زیرا همه آنها می توانند بر زمانبندی یک ساعت چه کوارتز باشند و چه مکانیکی. اگر مسئله ای نباشد که مربوط به هر یک از موقعیت های ذکر شده در بالا باشد ، می تواند مربوط به موی سر باشد.

سود بیش از حد عموماً نتیجه تأثیر / آسیب وارده بر موهای زائد است که باعث می شود با سرعتی سریع آن را بانکی و بیش از حد جبران کند.

علت احتمالی: متأسفانه این معمولاً ناشی از تروما است (حتی یک ضربه ناخوشایند در جای اشتباه می تواند موهای ظریف را ناراحت کند - به یادداشت های بالا مراجعه کنید).

FIX: لطفاً تاج را ببندید تا از حرکت جلوگیری کرده و به مرکز خدمات بازگردید.

لطفا فرم خدمات / تعمیر را در اینجا پر کنید و دستورالعمل های بازگشت را دنبال کنید تا اطمینان حاصل شود که کار شما تا حد امکان روان است. NB: لطفاً ساعتهای تعمیر را در جعبه های بزرگ برنگردانید ، زیرا ما در مسافرت ویژه خود ، کشتی را برمی گردیم.

ساعت دیجیتال مچی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *